Od 19 stycznia br. obowiązują nowe przepisy ustalające zupełnie odmienny niż dotychczas sposób dokumentowania działalności OSK. Zmienia się obieg informacji, ilość i rodzaj wymaganych dokumentów oraz obowiązki informacyjne wobec urzędów.

Każdy Ośrodek Szkolenia Kierowców jest zobowiązany powiadamiać urząd powiatowy o:


? rozpoczęciu każdego kursu,


? egzaminie wewnętrznym,


? zakończeniu kursu.


Obowiązki informacyjne OSK wobec starostw - obejrzyj film instruktażowy


Jak założyć Profil Kandydata na Kierowcę w imieniu swojego klienta - obejrzyj film instruktażowy


Realizację obowiązków informacyjnych oraz zarządzanie OSK w nowych warunkach, może bardzo ułatwić odpowiednio dobrany program do administrowania ośrodkiem.


Program do zarządzania OSK SPS Administracja powstał specjalnie z myślą o zmianach, jakie w pracy ośrodków wniesie wchodząca w życie Ustawa o kierujących pojazdami. Obok standardowych modułów pozwalających na kompleksowe zarządzanie OSK, posiada unikalne funkcjonalności pozwalające na gromadzenie i przetwarzanie potrzebnych danych, generowanie prawidłowych dokumentów i wysyłanie ich do urzędu w formie zgodnej z prawem. 


Inni chcą pieniędzy - my oferujemy za darmo


Korzystanie z SPS Administracja jest całkowicie bezpłatne. Wszystkie aktualne funkcje programu są dostępne bez jakichkolwiek opłat. Założenie i aktywacja konta w SPS Administracja nie wiąże się z żadnymi zobowiązaniami ze strony użytkownika.


Pojawiają się obawy związane właśnie z owym darmowym dostępem do SPS Administracja. Jak wiadomo, w życiu nie ma nic za darmo… Maciej Matuszak, dyr. handlowy firmy e-kierowca, która jest producentem aplikacji uspokaja:


- Udostępnienie za darmo wszystkich funkcjonalności SPS Administracja to świadoma polityka firmy. Naszym celem nie jest bowiem zarabianie na samej aplikacji, ale wdrożenie w przyszłości platformy do obsługi e-learningu. Jak wiemy, jedną ze zmian wchodzących z dniem 19 stycznia jest możliwość prowadzenia zajęć teoretycznych przez internet. SPS Administracja posiada gotowe moduły, które pozwalają na automatyczną obsługę takich kursów. OSK zainteresowane e-learningiem będą miały do niego dostęp przez SPS Administracja w formie płatnej usługi. Cała reszta funkcji pozostanie bezpłatna. 


ZOBACZ, JAK DZIAŁA SPS ADMINISTRACJA


Informacje dla urzędu? Tylko niezbędne minimum.


Ostatnio wiele czasu poświęca się na dyskusję nt. kontaktowania się ze starostwami za pośrednictwem internetu. Należy pamiętać, że wbrew temu, co forsują niektórzy urzędnicy, na rynku nie ma tylko jednego, zgodnego z prawem rozwiązania. Właściciel OSK, decydując się na wybór oprogramowania, powinien szczególną uwagę zwrócić na to, jakie dane i komu udostępnia aplikacja, z której korzysta. SPS Administracja to program, który pozwala na zachowanie kontroli nad informacjami, jakie trafią do starostwa. Program pozwala na bezpieczne i proste wysyłanie do starostw tylko tych informacji, które są absolutnie niezbędne z punktu widzenia ustawy. Pozostałe elementy działalności OSK są dostępne tylko dla osób, które zarządzają OSK.


Nowy Egzamin Wewnętrzny? - To proste!


SPS Administracja współpracuje z programem Egzamin Wewnętrzny 2013 e-kierowca, co pozwala w sposób zgodny z ustawą przeprowadzać egzaminy, realizować obowiązek informacyjny wobec starostw oraz generować i archiwizować konieczne dane dotyczące egzaminu wewnętrznego.


Jak przeprowadzić egzamin wewnętrzny - obejrzyj film instruktażowy


SPS Administracja to jedyny tak pełny i kompleksowy program do zarządzania OSK. Dostępne moduły i funkcje pozwalają na łatwe prowadzenie Ośrodka Szkolenia Kierowców na wszystkich poziomach jego funkcjonowania:


? Generowanie i wysyłanie przez internet obowiązkowych informacji dla urzędu;


? Zarządzanie szkoleniami i kursami;


? Kalendarze jazd i wykładów;


? Monitoring dokumentacji pojazdów;


? Ewidencja pracownicza;


? Monitoring płatności.


 


MATERIAŁ SPONSOROWANY

redaktor felietonista z działu
Shopping Cart
Brak produktów w Twoim koszyku.
Razem
0,00 
0