Jak sprzedawać kursy w wakacje?- LIVE Porozmawiajmy o branży 26 maja o 20:30

Czy wakacje to dobry czas na prowadzenie kursów na prawo jazdy? Od lat wielu przedstawicieli branży OSK twierdzi, że tak. Kursanci mają czas, mogą pracować intensywniej i nie muszą “wciskać” zajęć w OSK między zadanie domowe z matematyki, a maturę próbną z historii.

Ale pokolenie się zmienia… Coraz częściej organizując szkolenia lub proponując młodzieży pracę w wakacje słyszymy:

Czas wolny nie jest po to, aby się stresować, podejmować kolejne zobowiązania. Liczy się równowaga między życiem prywatnym, a obowiązkami szkolnymi lub zawodowymi.

Nie, tego nie powiedział czterdziestolatek. Takie wypowiedzi słyszymy już od osiemnastolatków. I nie jest to trend przejściowy, ale jak twierdzi filozof i dramaturg Holger Schrober, rośnie nowe pokolenie, które w sposób bardzo świadomy kształtuje swoje priorytety już we wczesnej młodości. Firmy zauważają, że w przeciwieństwie do starszych pracowników, młodsi niechętnie pracują w nadgodzinach, niezależnie od proponowanego bonusowego wynagrodzenia.

A kursanci, no właśnie… wielu wybierze letni luz… nad jeziorem lub zgodnie z innymi trendami- przed komputerem. Ma być spokojnie, na luzie, liczy się realizacja włąsnych potrzeb i zainteresowań, chill i brak spiny.

Co mogą zrobić OSK w wakacje?
Jak zainteresować kursantów i przekonać do podjęcia wysiłku w wolnym czasie?
Jak dopasować ofertę do potrzeb i… wartości, które wyznają kursanci
Czy prawo jazdy może być trendy?

Serdecznie zapraszamy w czwartek 26 maja, o godzinie 20.30. Transmisja programu Porozmawiajmy o Branży na portalu szkola-jazdy.pl oraz w naszych kanałach mediów społecznościowych.