Jak bezpiecznie podnieść ceny – LIVE Porozmawiajmy o branży 21 kwietnia o 20:30

Właściwie nie ma sensu ponownie wymieniać wszystkich obiektywnych czynników rynkowych, które sprawiają, że bez natychmiastowego podniesienia cen rentowność naszego ośrodka szkolenia kierowców spada. I to do poziomu, który stawia pod znakiem zapytania sens prowadzenia biznesu.
Co zrobić? Podnosić ceny natychmiast! Jak to zrobić bezpiecznie? O tym będziemy dyskutować w programie Porozmawiajmy o branży, w czwartek 21.04. o godzinie 20.30 .

Jak pokonać mentalną barierę przed podniesieniem cen i zarabianiem więcej?
Jak zrobić to bezpiecznie, bez straty klientów na rzecz konkurencji?
Jak dobrze policzyć swój biznes?
Zastosować mechanizm stopniowego podnoszenia cen, czy jednej dużej podwyżki? Czy zadziała psychologiczny mechanizm ledwie zauważalnej różnicy?
Co to jest 7 przykazań skutecznego podnoszenia cen i jak zastosować je w praktyce?
Jakie strategie komunikacji z klientem przyjąć po podwyżce cen?

Serdecznie zapraszamy. Transmisja programu na kanale szkola-jazdy.pl oraz na Facebooku i YouTube.