Obchody jubileuszu odbyły się w piątek. W imprezie uczestniczyło ponad 500 osób.

Uroczystość poprowadził Maciej Wisławski.  Jej uzupełnieniem były „Krótkie wspomnienia z historii ITS" odczytane przez prof. dr hab. inż. Tadeusza Dorosiewicza oraz ceremonialne wręczenie odznaczeń państwowych i resortowych oraz medalu „Za zasługi dla ITS". W ramach jubileuszu zorganizowano także konferencję naukową "Wiedza - Transport - Społeczeństwo".


Podczas obchodów 60-lecia ITS goście mieli możliwość zwiedzenia siedziby instytutu oraz sprawdzenia swoich możliwości za kierownicą symulatora pojazdu ciężarowego i osobowego. Żądni wrażeń mogli też przeżyć symulowane dachowanie i wypadek oraz poddać się badaniom psychologicznym dla kierowców.


Przed oficjalnym rozpoczęciem obchodów jubileuszu, w siedzibie ITS odbyła się uroczystość odsłonięcia tablicy pamiątkowej oraz nadania imienia prof. Mariana Madeyskiego sali konferencyjnej.

redaktor felietonista z działu
Shopping Cart
Brak produktów w Twoim koszyku.
Razem
0,00 
0