Polskie Stowarzyszenie Instruktorów Techniki Jazdy wraz z BMW, Hamatonem oraz Akademią Przyszłego Kierowcy Rajdowego zapraszają na ogólnopolską konferencję. Odbędzie się ona 9 grudnia na terenie Moto Parku Kraków.

Organizatorzy zapraszają osoby, które posiadają uprawnienia instruktora techniki jazdy lub instruktora nauki jazdy. Jaka tematyka będzie poruszana na konferencji? Prelegenci powiedzą m.in. o bezpieczeństwie najmłodszych uczestników ruchu drogowego, właściwej eksploatacji opon, systemach kontroli ciśnienia w kołach TPMS, elektronicznych systemach bezpieczeństwa biernego i czynnego w nowych samochodach oraz sportach motorowych.


Gościem specjalnym konferencji będzie kierowca rajdowy Michał Kościuszko. Impreza odbędzie się 9 grudnia (sobota) w Moto Parku Kraków, przy ul. Rzepakowej 4.


Zgłoszenia na konferencję należy przesyłać drogą e-mailową na adres [email protected]. Organizatorzy proszą, żeby w treści wiadomości wpisać swoje imię i nazwisko. Ilość miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń!


red

felietonista z działu
Shopping Cart
Brak produktów w Twoim koszyku.
Razem
0,00 
0