Instruktorzy! Spotkajmy się na forum

zgoda

Szkoła Jazdy” uruchomiła forum dyskusyjne dla instruktorów i właścicieli szkół jazdy służące ciekawym dyskusjom, ważnym tematom i luźnej rozmowie.

– Chcemy, by forum stało się miejscem nieskrępowanej wymiany myśli dla branżowców – mówi Maciej Piaszczyński, zastępca redaktora naczelnego „Szkoły Jazdy”. – Będzie tu można dyskutować o ważnych tematach, którymi obecnie żyje środowisko. A jak wszyscy wiemy, dzieje się wiele. Forum przeznaczone jest zarówno dla właścicieli ośrodków szkolenia kierowców, jak i instruktorów. Liczymy na szczególne zainteresowanie osób, które na co dzień aktywnie działają w branży, czyli członków stowarzyszeń ośrodków szkolenia kierowców i ich prezesów. Mamy nadzieję, że powstanie forum zmobilizuje osoby, które mają ciekawe pomysły i wiele do powiedzenia, ale brakuje im odwagi lub chęci, by podzielić się swoimi przemyśleniami.

Fora dyskusyjne są obecnie bardzo popularną formą w internecie. Dyskusje odbywają się w działach tematycznych, w których użytkownicy zakładają wątki, składające się z różnych wiadomości, zwanych też postami. Forum „Szkoły Jazdy” będzie wielotematyczne. W dziale „Szkoła Jazdy” będzie można zgłosić uwagi dotyczące serwisu www.szkola-jazdy.pl oraz podyskutować o aktualnym numerze miesięcznika. W dziale „Szkolenia” znajdą się tematy dotyczące pojazdów egzaminacyjnych, przepisów oraz sytuacji na drodze. Najbardziej rozbudowany będzie dział „Fora regionalne”. Znajdą się tu poddziały dla wszystkich 20 stowarzyszeń OSK działających w Polsce. Instruktorzy i właściciele będą mogli dyskutować na wszelkie tematy i o wszystkich problemach dotyczących ich regionu.

Jak zostać forumowiczem i wziąć udział w dyskusji? Nie jest to trudne. W pierwszej kolejności trzeba wejść na stronę www.szkola-jazdy.pl/forum i zarejestrować się. W tym celu należy wybrać nazwę użytkownika (którą będziemy się posługiwać) oraz hasło do swojego konta. Na podany podczas rejestracji adres e-mail zostanie wysłane potwierdzenie założenia konta. Forumowicz (po zalogowaniu) może bez ograniczeń brać udział w dyskusjach oraz rozpoczynać nowe wątki tematyczne.

Wejdź na forum już teraz klikając TUTAJ.

red.

 

Wasze komentarze (0)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

  • Brak produktów w koszyku.