Wręczenie nagród dla najlepszych instruktorów w regionie koszalińskim (Oddziału Terenowego 1 Ogólnopolskiej Izby Gospodarczej Ośrodków Szkolenia Kierowców) odbyło się 26 listopada w Centrum Wypoczynkowo-Konferencyjnym Solaris w Łazach.

Ranking obejmuje instruktorów (10 najlepszych z poszczególnych kategorii prawa jazdy), których kursanci w okresie od października 2010 r. do września 2011 r. zdawali egzaminy państwowe w ZORD Koszalin za pierwszym podejściem (w statystykach uwzględniono tylko egzaminy po ukończeniu szkolenia podstawowego, bez szkoleń dodatkowych). Zarząd OT1 wyróżnił 23 instruktorów za zajęcie miejsc 1-3 w poszczególnych kategoriach praw jazdy oraz pięciu instruktorów w klasyfikacji generalnej (Instruktor Uniwersum), którzy dodatkowo otrzymali nagrody i upominki ufundowane przez sponsorów - firmy na co dzień współpracujące z OIGOSK. W klasyfikacji generalnej (Instruktor Universal) zwyciężył Ryszard Chmielarz.


W poszczególnych kategoriach praw jazdy zwyciężyli:


Kat. A, A1 - Rafał Świętoń


Kat. B - Edward Kozakowski


Kat. B + E - Ryszard Chmielarz


Kat. C - Ryszard Grunert


Kat. C + E - Jerzy Pasik


Kat. D - Ryszard Chmielarz


Szczegółowe wyniki konkursu w załączniku (poniżej)

felietonista z działu
Shopping Cart
Brak produktów w Twoim koszyku.
Razem
0,00 
0