Instruktor Uniwersal – III edycja

Wręczenie nagród dla najlepszych instruktorów w regionie koszalińskim (Oddziału Terenowego 1 Ogólnopolskiej Izby Gospodarczej Ośrodków Szkolenia Kierowców) odbyło się 26 listopada w Centrum Wypoczynkowo-Konferencyjnym Solaris w Łazach.

Ranking obejmuje instruktorów (10 najlepszych z poszczególnych kategorii prawa jazdy), których kursanci w okresie od października 2010 r. do września 2011 r. zdawali egzaminy państwowe w ZORD Koszalin za pierwszym podejściem (w statystykach uwzględniono tylko egzaminy po ukończeniu szkolenia podstawowego, bez szkoleń dodatkowych). Zarząd OT1 wyróżnił 23 instruktorów za zajęcie miejsc 1-3 w poszczególnych kategoriach praw jazdy oraz pięciu instruktorów w klasyfikacji generalnej (Instruktor Uniwersum), którzy dodatkowo otrzymali nagrody i upominki ufundowane przez sponsorów – firmy na co dzień współpracujące z OIGOSK. W klasyfikacji generalnej (Instruktor Universal) zwyciężył Ryszard Chmielarz.

W poszczególnych kategoriach praw jazdy zwyciężyli:

Kat. A, A1 – Rafał Świętoń

Kat. B – Edward Kozakowski

Kat. B + E – Ryszard Chmielarz

Kat. C – Ryszard Grunert

Kat. C + E – Jerzy Pasik

Kat. D – Ryszard Chmielarz

Szczegółowe wyniki konkursu w załączniku (poniżej)

1 komentarz do “Instruktor Uniwersal – III edycja”

1. Pingback: Devops Services