Sposób na wyjście z kryzysu, więcej pieniędzy i rozszerzenie oferty ośrodka - to tylko niektóre z atutów zawodu instruktora techniki jazdy. O szczegóły związane z uzyskaniem takich uprawnień pytamy Sebastiana Wesołowskiego z toruńskiego ODTJ-otu.

Maciej Piaszczyński: Kto może zostać instruktorem techniki jazdy?


Sebastian Wesołowski: Instruktorem techniki jazdy może zostać właściwie każdy, kto jest instruktorem nauki jazdy oraz zda z wynikiem pozytywnym egzamin państwowy; ma uprawnienia do prowadzenia wszelkich szkoleń organizowanych w ODTJ oraz innych związanych z techniką jazdy oraz szkoleniem kierowców. Warto podkreślić, że np. szkolenie osoby posiadającej uprawnienia do kierowania, która zgłasza się do OSK celem podszlifowania jazdy, również powinno odbywać się z instruktorem techniki jazdy, a wiele przecież takich osób zgłasza się na tzw. dodatkowe jazdy.


- W jakim zakresie może szkolić kierowców instruktor techniki jazdy?


czytaja dalej TUTAJ na dev.szkola-jazdy.pl

redaktor felietonista z działu
Shopping Cart
Brak produktów w Twoim koszyku.
Razem
0,00 
0