Prokuratura Rejonowa w Gdyni wystąpiła do sądu z aktem oskarżenia przeciwko instruktorowi, który podając się za osobę egzaminowaną próbował w gdyńskim oddziale PORD wyłudzić prawo jazdy. 47-latkowi grozi za to do trzech lat więzienia - informuje Dziennik Bałtycki. 

Do próby oszustwa doszło w marcu. Instruktor chciał przechytrzyć pracowników PORD legitymując się na egzaminie dowodem osobistym swojego byłego kursanta. Spodziewał się, że nikt nie zwróci uwagi na zdjęcie. Okazało się inaczej. Pracownicy PORD wezwali policję.


Mundurowi przyglądali się także monitoringowi zainstalowanemu w samochodach PORD, żeby przekonać się, czy 47-latek nie oszukiwał w ten sam sposób wczesniej. Okazało się jednak, że był to jednorazowy wyskok. 


 

redaktor felietonista z działu
Shopping Cart
Brak produktów w Twoim koszyku.
Razem
0,00 
0