Instruktor nauki jazdy w areszcie. Jest podejrzewany o molestowanie kursantek

Prokuratura Rejonowa Kielce-Zachód zawnioskowała do sądu o trzymiesięczny areszt dla instruktora nauki jazdy. Mężczyzna podejrzewany jest o wymuszanie na kursantkach szkoły nauki jazdy tzw. innych czynności seksualnych. Sąd uwzględnił wniosek prokuratury.

W toku śledztwa zebrano materiał dowodowy, przed wszystkim w postaci dokumentacji i zeznań świadków. Wynika z nich, że jako instruktor nauki jazdy dopuścił się kilku przestępstw przeciwko wolności seksualnej i obyczajności oraz nietykalności cielesnej na szkodę trzech młodych kobiet. Były to jego kursantki.

Podejrzanemu przedstawiono już zarzuty. Chodzi o doprowadzenie dwóch pokrzywdzonych do poddania się innym czynnościom seksualnym i naruszenia nietykalności kolejnej kobiety. Do wszystkich tych zdarzeń miało dojść w 2018 r. w Kielcach. Podejrzany nie przyznał się do popełnienia zarzucanych mu czynów, złożył wyjaśnienia, których treści prokuratura nie ujawnia.

Prokuratura Rejonowa Kielce-Zachód zawnioskowała o trzymiesięczny areszt dla instruktora nauki jazdy. Sąd wniosek uwzględnił. Podejrzanemu grozi kara do ośmiu lat pozbawienia wolności.

red

Wasze komentarze (3)

  1. Co to jest innych czynności seksualnych? a może to być pomówienie, szantaż lub wymuszenie wstawiennictwa aby one zdały egzamin, dowodem są to tylko słowa i spóżniona reakcja.w takiej sytuacji może znaleść się każdy instruktor, bo kobiety są nieobliczalne i zdolne do wszystkiego.

Dodaj komentarz

Call Now Button
  • Brak produktów w koszyku.