W trakcie Targów Techniki Motoryzacyjnej w Poznaniu w dniach 28-29 marca 2014 r odbędą się III Ogólnopolskie Mistrzostwa Mechaników

W trakcie Targów Techniki Motoryzacyjnej w Poznaniu w dniach 28-29 marca 2014 r odbędą się III Ogólnopolskie Mistrzostwa Mechaników. Jednym z patronów honorowych imprezy jest Ogólnopolskie Stowarzyszenie Kierowca.PL. Celem Mistrzostw jest:  1. - wyłonienie najlepszych mechaników/elektromechaników w Polsce 

  2. - nagrodzenie najzdolniejszych mechaników/elektromechaników,

  3. - promocja dobrych praktyk w dziedzinie auto-mechaniki,

  4. - promocja firmy, której mechanicy/elektromechanicy wezmą udział w rywalizacji. 
Rywalizacja odbędzie się w dwóch kategoriach :  1. - Młody Mechanik - dla uczniów szkół samochodowych i mechanicznych w dniu 28 marca 2014r.

  2. - Mechanik Zawodowy - dla profesjonalistów w dniu 29 marca 2014r. 
Całość Mistrzostw zostanie przeprowadzona pod okiem fachowców z branży a Mistrzostwa prowadził będzie Włodzimierz Zientarski. Emocji i dobrej zabawy tak jak w poprzednich dwóch edycjach na pewno nie zabraknie.  


Więcej na www.mistrzostwamechanikow.pl 

felietonista z działu
Shopping Cart
Brak produktów w Twoim koszyku.
Razem
0,00 
0