Holenderska policja wystawiła 45 mandatów po 230 euro za fotografowanie podczas jazdy rozbitej ciężarówki na autostradzie  A58.

W piątek na wysokości Etten-Leur doszło do wypadku: samochód ciężarowy staranował barierkę i wywrócił sie na bok. Zdarzenie wyglądało bardzo poważnie, na szczęście kirowcy nic się nie stało. Jednak widok zniszczonego samochodu ciężarowego oraz spowolnienie ruchu ze względu na usuwanie skutków zdarzenia skłoniło wiele przejeżdżających kierowców do uwiecznienia sytuacji.
Widząc jak wielu kierowców robi zdjęcia wraku lub nagrywa film, policja zdecydowała się obserwować kierowców, którzy trzymali aparat w dłoni i jednocześnie jechali samochodem. Otrzymają mandat w wysokości co najmniej 230 euro. 
Szymon Janicki felietonista z działu Język angielski dla instruktorów
Shopping Cart
Brak produktów w Twoim koszyku.
Razem
0,00 
0