Hit! Mamy projekty rozporządzeń!

Redakcja miesięcznika Szkoła Jazdy dotarła do długo wyczekiwanych projektów rozporządzeń wykonawczych dla Ustawy o kierujących pojazdami.

Chodzi o rozporządzenia w sprawie egzaminowania osób ubiegających się o uprawnienia do kierowania pojazdami, szkolenia, egzaminowania i uzyskiwania uprawnień przez egzaminatorów oraz opłat i wzorów dokumentów stosowanych w tych sprawach; rozporządzenie w sprawie szkolenia osób ubiegających się o uprawnienia do kierowania pojazdami, instruktorów i wykładowców oraz rozporządzenie w sprawie wydawania uprawnień do kierowania pojazdami, wzorów dokumentów stosowanych w tych sprawach.

Jako pierwsi dowiedzieliśmy się, jak w praktyce będzie wyglądać szkoleniowa rewolucja, która ma się rozpocząć już w lutym 2012 r. Zobacz, czym zaskoczy nas ministerstwo a czego zabraknie w nowych regulacjach. Oprócz szczegółów dotyczących szkolenia i egzaminowania dowiesz się również, co kryje się pod enigmatycznym terminem „patelnia”. Zapraszamy do pobrania umieszczonych pod tekstem projektów i komentowania ich na naszej stronie.

W grudniowym numerze „Szkoły Jazdy” znajdziecie Państwo szczegółowe opracowanie ponad 270 stron projektu rozporządzeń. Dowiecie się również, co w praktyce znaczą zapisy zawarte w projektach oraz co na ten temat sądzą prawnicy i eksperci branży szkoleniowej.

Zaprenumeruj „Szkołę Jazdy” już dziś! (TUTAJ)

red

 

2 komentarze do “Hit! Mamy projekty rozporządzeń!”

  1. Pingback: evaporator

  2. Pingback: Angthong National Marine Park

Dodaj komentarz