Grupowo na prawo jazdy

Moda na zakupy grupowe opanowała internet. Na specjalnych portalach pojawiły się oferty kursów prawa jazdy nawet za 650 zł! To psucie rynku! – narzekają szkoleniowcy.

 Zasada tego typu zakupów jest stara jak sam handel i polega na tym, że jeśli kupujesz hurtem, to kupujesz tanio. W przypadku zakupów grupowych nie jest to jedna osoba kupująca dużą ilość towaru, ale zorganizowana grupa ludzi, która deklarując chęć zakupu określonej ilości towaru, dostaje pokaźny rabat. W organizacji takich grup pomaga internet, a dokładnie wyspecjalizowane portale internetowe, których na rynku przybywa. Logując się tam, mamy dostęp do zniżek na oferowane towary i usługi. Dla firm, jak się okazuje, może być to znakomity sposób na promocję swoich produktów albo antyreklama i mnóstwo nieprzyjemności.

 Czytaj dalej na dev.szkola-jazdy.pl

2 komentarze do “Grupowo na prawo jazdy”

  1. Pingback: super kaya 88 login

  2. Pingback: affordable ketamine treatment near me

Dodaj komentarz