Gorzów zbiera podpisy

Spotkanie, na którym będą zbierane podpisy pod listem do posłów i Rzecznik Praw Obywatelskich ws. Ustawy o kierujących odbędzie się 4 marca.

Początek spotkania, które odbędzie się w Wojewódzkiej i Miejskiej Bibliotece Publicznej w Gorzowie Wlkp. zaplanowano na godz. 12. Na zebranie zaproszono wszystkie szkoły nauki jazdy z Gorzowa Wlkp. oraz wiele szkół z byłego województwa gorzowskiego. – Głównym celem zebrania jest złożenie protestu na piśmie do RPO oraz posłów z naszego regionu w sprawie ustawy z dnia 5. stycznia o kierujących pojazdami – mówi Władysław Drzazga, prezes Stowarzyszenie Wykładowców i Instruktorów Szkolenia Kierowców w Gorzowie Wlkp.

Na spotkaniu będą obecni: mec. Michał Łydka oraz Lubuski Wojewódzki Inspektor Transportu Drogowego (omówi uprawnienia inspektora IDT w stosunku do innych kierujących, nie tylko pojazdów ciężarowych i autobusów, w tym pojazdów do nauki jazdy, a także uprawnienia do wystawiania mandatów).

Dodaj komentarz