Tradycyjnie od wielu lat gorzowski WORD wspólnie ze Stowarzyszeniem Wykładowców i Instruktorów Szkolenia Kierowców 8 lutego podsumowali szkolenie i egzaminowanie kandydatów na Kierowców w 2012 r.

Uroczystość miała miejsce w Wojewódzkiej i Miejskiej Bibliotece Publicznej w Gorzowie Wlkp. Przed rozpoczęciem wręczenia wyróżnień dyrektor WORD Zbigniew Józefowski zaprosił uczestników do spożycia poczęstunku specjalnie przygotowanego na ta okoliczność, następnie wygłosił okolicznościowe przemówienie witając przybyłych na tę uroczystość zaproszone OSK, które za 2012r osiągnęły zdawalność powyżej 32,50%. Taki wynik osiągnął WORD w Gorzowie Wlkp. Zdawalność na tym poziomie, plasuje gorzowski WORD na jednym z czołowych pozycji w Polsce. Dyrektor Zbigniew Józefowski rozpoczął wręczanie wyróżnień od podsumowania dotychczasowej współpracy z gorzowskim Stowarzyszeniem OSK, którą ocenił bardzo wysoko.Wręczając prezesowi Stowarzyszenia Władysławowi Drzazdze, okolicznościowe podziękowanie, za wieloletnią i konstruktywną współpracę, licząc na dalszą. Prezes dziękując zapewnił, że jesteśmy skazani na współpracę,co zresztą czynimy od wielu lat i jesteśmy postrzegani w Kraju jako wzór do naśladowania. A tak się dzieje, bo wzajemnie rozumiemy, że mamy wspólny cel. Dbałość o pozytywny wizerunek naszej działalności, może prowadzić nas do sukcesu, a sukcesem jest i będzie właściwe kształtowanie wzajemnych relacji - WORD i szkoły jazdy. Prezes wręczył okolicznościowe podziękowanie za wzorową współpracę puchary dla dyr. Zbigniewa Józefowskiego oraz Stanisławowi Gortatowi z-cy dyrektora.


Następnie dyrektor Józefowski wręczył wyróżnienia dla 10 OSK za zdobycie czołowych miejsc w rankingu oraz dla 10 instruktorów, którzy indywidualnie zdobyli najlepsze wyniki zdawalności, a także wszystkim OSK, które uzyskały średnią zdawalność pow. 32,5% wręczył listy gratulacyjne oraz przygotowane upominki. Ten próg przekroczyło 67 OSK.


Prezes Władysław Drzazga, wyróżnił dyplomami oraz pucharami za zajęcie pierwszych trzech miejsc w rankingu Stowarzyszenia:


Krzysztofa Witczaka, Pawła Sobczaka, Mirosława Chudego


Listy gratulacyjne 0trzymali:


Izydora Piter, Rafała Nowosieleckiego, Andrzeja Bednarka, Dariusza Broniowskiego, Dariusza Klisowskiego, Andrzeja Kawalca, Marianowi Miłoszewskiemu.


Miłym akcentem, było wręczenie pucharu przechodniego, ufundowanego przez długoletniego lidera list rankingowych Jacka Pomorskiego, dla kol. Krzysztofa Witczaka, lidera list rankingowej stowarzyszenia gorzowskiego za 2012 rok. 


Po wyróżnieniach odbyła się krótka dyskusja na temat bieżących spraw o szkoleniu i egzaminowaniu, a także mówiono na temat aktualnych trudności w pozyskaniu kursantów ze względu na PKK.


Barbara Kowalska


 

redaktor felietonista z działu
Shopping Cart
Brak produktów w Twoim koszyku.
Razem
0,00 
0