Oświęcim – frustrat drogowy zaatakował kursantkę podczas egzaminu na prawo jazdy

Ubiegły czwartek (14 marca br.) pozostanie na długo w pamięci kursantki.

Chwilę po godzinie 9 rano policjanci dostali zgłoszenie o agresywnym kierowcy Mazdy, który urwał lusterko w pojeździe nauki jazdy.

Kursantka, 30-letnia mieszkanka Bierunia zdawała egzamin praktyczny na prawo jazdy. W momencie, gdy egzaminacyjny Hyundai był już na rondzie u zbiegu ulicy Zaborskiej i Sienkiewicza, niespodziewanie i bardzo szybko wjechał na nie także agresywny kierowca Mazdy. Agresor zajechał drogę kursantce, wysiadł z auta, zaczął krzyczeć na kobietę, po czym pięścią uderzył w lusterko Hyundai’a,  które odpadło. Po wszystkim, jak gdyby nigdy nic, wsiadł do swojego auta i odjechał.

  • 34-letniemu kierowcy Mazdy został postawiony zarzut uszkodzenia mienia, za co grozi kara pozbawienia wolności do lat pięciu.

Niestety znowu zabrakło kultury na drodze.

Albin Sieczkowski, bloger motoryzacyjny

Wasze komentarze (3)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Call Now Button
  • Brak produktów w koszyku.