Firma e-kierowca po raz kolejny ugościła swoich partnerów [zdjęcia]

Ponad 100 partnerów biznesowych firmy e-kierowca z całej Polski brało udział w konferencji, która po raz drugi z rzędu była organizowana w Wielkopolskim Centrum Konferencyjnym w Licheniu Starym.

Spotkanie, które odbyło się 15 października zostało podzielone na cztery bloki tematyczne. Pierwszy z prelegentów, Dariusz Piorunkiewicz, specjalista ds. szkoleń firmy e-kierowca mówił o stale rozwijających się produktach spółki, skierowanych do ośrodków szkolenia kierowców. Miał tu na myśli choćby innowacyjne podręczniki skierowane do kursantów chcących zdobyć uprawnienia do kierowania pojazdami kategorii A, B, C i D. Prezentowane były także zalety aplikacji TAP2C, dzięki której kandydat na kierowcę może otwierać na swoim urządzeniu mobilnym wybrane animacje, filmy i inne treści multimedialne wspierające jego naukę.

Drugi z ekspertów firmy e-kierowca, który wystąpił podczas konferencji w Licheniu to Radosław Biernat, specjalista ds. prawnych, autor stałej rubryki „Przegląd legislacyjny” w „Szkole Jazdy”. Głównym tematem jego prelekcji były dwa znowelizowane ostatnio rozporządzenia: w sprawie egzaminowania osób ubiegających się o uprawnienia do kierowania pojazdami, szkolenia, egzaminowania i uzyskiwania uprawnień przez egzaminatorów oraz wzorów dokumentów stosowanych w tych sprawach i w sprawie szkolenia osób ubiegających się o uprawnienia do kierowania pojazdami, instruktorów i wykładowców.

Dowodem na to, że tematyka konferencji była bardzo różnorodna, jest wystąpienie, które wygłosiła Beata Jakubowska, założycielka pierwszej w Polsce kobiecej szkoły off-roadowej Off-Fear. Tutaj prelegentka zdecydowała się poruszyć kwestie związane z właściwym podejściem instruktora do kursanta i zarządzaniem jego stresem.

Uczestnicy konferencji mogli także skorzystać z rad udzielanych przez Krzysztofa Adamskiego, który w bardzo obrazowy sposób zajął się omawianiem efektywnych modeli prezentacji oferty i sprzedaży swoich usług.

W przerwach między prelekcjami, uczestnicy konferencji tradycyjnie dzielili się między sobą doświadczeniami w prowadzeniu swojego biznesu.

Zwieńczeniem konferencji była uroczysta kolacja.

red

 

Wasze komentarze (0)

Dodaj komentarz

Call Now Button
  • Brak produktów w koszyku.