Federacja apeluje do branżowców. Chce wsparcia w staraniach o ustanowienie święta

flaga

Polska Federacja Stowarzyszeń Szkół Kierowców chciałaby, żeby 7 sierpnia ustanowiono dzień instruktora nauki jazdy. Dlatego członkowie organizacji apelują do OSK i instruktorów o wsparcie inicjatywy.

Dlaczego branżowcy chcą świętować właśnie 7 sierpnia? Ponieważ właśnie tego dnia, w 2014 r., profesja instruktora nauki jazdy została wpisana do wykazu zawodów.

– Polska Federacja Stowarzyszeń Szkół Kierowców podjęła już starania w Senacie o ustanowienie tego dnia jako naszego święta – informuje Jan Szumiał, wiceprezes organizacji.

Żeby pokazać decydentom, że ustanowienie takiego dnia ma sens, Federacja apeluje do OSK i instruktorów o oflagowanie pojazdów używanych do szkolenia i odświętne ubranie się. Kiedy? Za ok. dwa tygodnie, 7 sierpnia.

– Masowy nasz udział w tej akcji, niezależnie czy jesteśmy instruktorami nauki jazdy, instruktorami techniki jazdy, czy wykładowcami, bez względu na przynależność do organizacji lub jej braku, ukazałby potrzebę docenienia naszego zawodu wśród innych. Udowodnijmy że potrafimy być jednomyślni – apeluje Szumiał.

Jakub Ziębka

 

Wasze komentarze (4)

  1. Szanowni Instruktorzy, oczywiście, że ważną rzeczą jest ustanowienie "święta" - dnia instruktora nauki jazdy. Ale czy to nam coś pomoże, coś zmieni ??? NIC !!! Ważniejsze są inne zmiany wpływające na polepszenie pracy z kursantami. Nie dajmy sobie "zamydlić" oczu !!! Myślmy o przyszłości, bo samo święto/dzień instruktora nic nie zmieni - IGRZYSKA !!!!!

Dodaj komentarz

Call Now Button
  • Brak produktów w koszyku.