Fakty OSK 30.03.2022 – 15-lecie OIGOSK

W minioną sobotę 26 marca w nadmorskim Mielnie odbyły się obchody, podczas których celebrowano jubileusz Ogólnopolskiej Izby Gospodarczej OSK.

Bogaty program zawierał, m.in. szczegółową prezentację osiągnięć Izby na przestrzeni piętnastu lat działalności i dyskusję na temat obecnego stanu branży szkolenia kierowców. Dyskutowano także o przyszłości i wyzwaniach stojących przed szkołami jazdy oraz przed organizacjami branżowymi. W jubileuszu uczestniczyli przedstawiciele władz państwowych oraz samorządowych, reprezentanci organizacji branżowych współpracujących z OIGOSK i firm, z którymi Izba pracuje od lat. Najbardziej zaangażowanym działaczom wręczone zostały odznaczenia państwowe oraz wyróżniania i nagrody od zarządu Izby. Po oficjalnej części obchodów, rozpoczęła się ta mniej formalna, która trwała do białego rana. Byliśmy tam z kamerą – obszerną relację zaprezentujemy w programie w przyszłym tygodniu.