Fakty OSK 24.11.2021- Kurs jazdy na autostradzie

Aby było bezpieczniej – pierwszy etap kursu bezpiecznej jazdy na autostradzie został podsumowany, a najbardziej aktywne OSK nagrodzone.

Kurs organizowany przez Autostradę Wielkopolską został objęty patronatem m.in. przez Krajową Radę Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego i Prezydenta Poznania. Pierwsza edycja kursu adresowana była przede wszystkim do kursantów i młodych kierowców. Najprężniej uczestniczące ośrodki szkolenia kierowców zostały wyróżnione nagrodami pieniężnymi. Trzecie miejsce zajęła gorzowska Wyższa Szkoła Jazdy DB Damiana Badury, drugie miejsce Szkoła Jazdy Auto SQL Marcina Ratajczaka, a pierwsze- poznańska szkoła HigH Marcina Kukawki. Oczywiście do udziału w kolejnych edycjach programu można zarejestrować swój OSK na stronie www.kursjazdynaautostradzie.pl Organizatorzy zapraszają także doświadczonych kierowców, którzy chcą poszerzyć swoje umiejętności prowadzenia pojazdu na drogach o wyższym limicie prędkości.