Organizacje branżowe piszą do Ministerstwa Infrastruktury w sprawie szkoleń okresowych w WORD-ach.


Polska Federacja Stowarzyszeń Szkół Kierowców, Polska Izba Gospodarcza Ośrodków Szkolenia Kierowców i Ogólnopolska Izba Gospodarcza Ośrodków Szkolenia Kierowców skierowały do Ministerstwa Infrastruktury pismo, w którym twierdzą, że znowelizowana ustawa o transporcie drogowym nie określa metod i form prowadzenia szkolenia okresowego prowadzonego przez wojewódzkie ośrodki ruchu drogowego. Przedstawiciele branży pytają "czy prawidłowa jest interpretacja, iż prowadzenie szkolenia w formie nauczania na odległość z wykorzystaniem technik komputerowych i Internetu jest wyłączną kompetencją przedsiębiorcy prowadzącego ośrodek szkolenia nieprzerwanie od co najmniej trzech lat?"

Szymon Janicki felietonista z działu Język angielski dla instruktorów
Shopping Cart
Brak produktów w Twoim koszyku.
Razem
0,00 
0