Fakty OSK 12.10.2022 – Praca kierowcy jest cool

Adrian Trucker Paker spotkał się z uczniami klas o profilu kierowca-mechanik Powiatowego Zespołu Szkół w Łopusznie.

Popularny influencer opowiadał o kulisach wykonywania zawodu kierowcy ciężarówki. W swobodnej rozmowie z uczniami podkreślał, że to praca, która umożliwia realizację zainteresowań oraz… aktywne spędzanie wolnego czasu. Sam, podczas przerw w pracy, uprawia kulturystykę i obserwujący go w mediach społecznościowych niejednokrotnie przyjeżdżali na parkingi, aby poćwiczyć razem z nim. Celem akcji organizowanej przez ZMPD i Mercedes Benz Trucks Polska jest zachęcanie uczniów szkół średnich w klasach kierowca-mechanik do podejmowania pracy za kierownicą, a nie odchodzenia do innych zawodów.