Zaczyna brakować nowych samochodów, zaczyna brakować kierowców. Jedno jest pewne, nie ubywa chętnych do prowadzenia pojazdami. Natomiast pojawia się pytanie czy branża podoła zainteresowaniu szkoleniami? Bo instruktorów ubywa, a nowej kadry nie ma.

W czasie pandemii zwiększyło się zainteresowanie kursami na prawo jazdy kategorii B, a zawód kierowcy zawodowego jest wciąż perspektywiczny. Problem pojawia się w OSK, którym zaczyna brakować rąk do pracy. Pracy pewnej, a w dobrych ośrodkach stabilnej. Praca instruktora wymaga zdobycia konkretnych uprawnień.
Super OSK, we współpracy z e-kierowca pomagają uzyskać uprawnienia, bądź je rozszerzyć. Zdalna teoria prowadzona przez najlepszych ekspertów w branży przygotuje do skutecznego podejścia do egzaminu. Część praktyczna przeprowadzona jest w ośrodkach szkolenia spełniających wymagania prawne.
Minimum formalności, maksimum korzyści i wygody.

Zajęcia rozpoczynają się już 17 maja! Więcej informacji pod adresem biz.prawko.pl w zakładce KURS INSTRUKTORA NAUKI JAZDY

Zapraszamy!