Fakty OSK 12.05.2021 – Instruktor potrzebny od zaraz!

Zaczyna brakować nowych samochodów, zaczyna brakować kierowców. Jedno jest pewne, nie ubywa chętnych do prowadzenia pojazdami. Natomiast pojawia się pytanie czy branża podoła zainteresowaniu szkoleniami? Bo instruktorów ubywa, a nowej kadry nie ma.

W czasie pandemii zwiększyło się zainteresowanie kursami na prawo jazdy kategorii B, a zawód kierowcy zawodowego jest wciąż perspektywiczny. Problem pojawia się w OSK, którym zaczyna brakować rąk do pracy. Pracy pewnej, a w dobrych ośrodkach stabilnej. Praca instruktora wymaga zdobycia konkretnych uprawnień.
Super OSK, we współpracy z e-kierowca pomagają uzyskać uprawnienia, bądź je rozszerzyć. Zdalna teoria prowadzona przez najlepszych ekspertów w branży przygotuje do skutecznego podejścia do egzaminu. Część praktyczna przeprowadzona jest w ośrodkach szkolenia spełniających wymagania prawne.
Minimum formalności, maksimum korzyści i wygody.

Zajęcia rozpoczynają się już 17 maja! Więcej informacji pod adresem biz.prawko.pl w zakładce KURS INSTRUKTORA NAUKI JAZDY

Zapraszamy!