Nowy super sprzęt trafi do polskich służb. To fotoradar, który mierzy prędkość trzydziestu dwóch pojazdów jednocześnie.


Fotorapid Pro to urządzenie, które daje bardzo wiele możliwości. Poza obserwacją do 32 pojazdów w czasie rzeczywistym, zapewnia też bardzo wysoką jakość nagrania oraz weryfikację odległości pomiędzy pojazdami. Fotorapid będzie też też z powodzeniem działać jako urządzenie do odcinkowego pomiaru prędkości i tym samym nie trzeba będzie instalować bramownic.

Służby testują urządzenie na drodze ekspresowej S8. Na próbnym przejeździe trasą S8 od centrum handlowego na Targówku do węzła Emilianów za Radzyminem i z powrotem – sprzęt wykrył 59 przekroczeń prędkości.

Urządzenie jest produktem w pełni polskim.

Witek Bąk felietonista z działu
Shopping Cart
Brak produktów w Twoim koszyku.
Razem
0,00 
0