Już 27-go lipca zapraszamy na warsztaty instruktorskie - rozpoczynamy o godzinie 16.00

Firma e-kierowca zaprasza na kolejną - drugą edycję warsztatów instruktorskich, oczywiście w formule zajęć zdalnych. Metoda prowadzenia warsztatów instruktorskich online została przez nas sprawdzona w dwóch cyklach zajęć, które zorganizowaliśmy w 2020 roku. Forma, która umożliwia komfortowe uczestnictwo, przedstawienie nowoczesnych metod pracy i nabycie nowych kompetencji na miarę wyzwań stawianych branży OSK przez obecne czasy, spotkała się z powszechnym entuzjastycznym przyjęciem instruktorów.
Uczestniczcie w domu, w pracy, a nawet na urlopie! Komentujcie, pytajcie - jesteśmy dla Was! Serdecznie zapraszamy!Więcej informacji i zapisy na: https://biz.prawko.pl
Witek Bąk felietonista z działu
Shopping Cart
Brak produktów w Twoim koszyku.
Razem
0,00 
0