Czy wady systemu e-toll sparaliżują ruch na autostradach?


Od 1. października kierowcy pojazdów o dopuszczalnej masie całkowitej powyżej trzech i pół tony muszą korzystać z aplikacji e-toll aby poruszać się po autostradach A2 i A4. W grudniu korzystających z e-toll przybędzie ponieważ Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad planuje likwidację tradycyjnych punktów poboru opłat. Problem polega na tym, że aplikacji nie da się zainstalować na niektórych modelach smartfonów - wśród nich są starsze, ale nadal bardzo popularne modele Iphone'ów. Na dodatek także użytkownicy systemu Android zgłaszają wiele błędów uniemożliwiających korzystanie z aplikacji. Kierowcom pozostanie zatem zakup biletu online lub w MOP-ie, ale chyba nie o to chodziło.

Krzysztof Ledzion felietonista z działu
Shopping Cart
Brak produktów w Twoim koszyku.
Razem
0,00 
0