Fakty OSK 01.09.2021 – PKK – zmiany od 1. września

Koniec darmowych usług w Portalu OSK. Zmiany od 1-go września.

Od dzisiaj, czyli 1-go września obowiązuje nowy cennik w Portalu OSK. Oznacza to, że każdy ośrodek szkolenia kierowców chcąc pobrać nowe PKK poprzez Portal musi opłacić abonament.
Przypominamy, że serwis biz.prawko.pl umożliwia darmowe pobieranie, aktualizację i zwrot PKK. Bez ponoszenia jakichkolwiek kosztów można także zwracać PKK pobrane wcześniej w Portalu OSK.
Zachęcamy do założenia konta na biz.prawko.pl i kontaktu w sprawie konfiguracji dostępu do usługi. Aby maksymalnie ułatwić korzystanie z systemu oraz zapewnić wsparcie wszystkim użytkownikom, codziennie prowadzimy sesje szkoleniowe. Przedstawiamy możliwości systemu, udzielamy odpowiedzi na wszystkie Państwa pytania, a nasz dział handlowy oraz wsparcia klienta jest do Państwa dyspozycji. Szczegóły biz.prawko.pl i na naszym profilu na FB biz.prawko.pl