Elka stuknęła pana. Co na to straż miejska?

nauka jazdy

Wiele mówi się w Olsztynie o tzw. „elkach”, czyli samochodach nauki jazdy. Sposób nauki jazdy realizowany przez instruktorów to kwestia osobowości, wiedzy i doświadczenia. Co kiedy dochodzi do stłuczek?

Jedni jeżdżą po ulicach miasta, inni realizują założenia programu na osiedlach mieszkaniowych. W poniedziałek, 18.07, około godziny 20.00 na osiedlu „Kormoran” przy ulicy Wyszyńskiego 12 „elka” uszkodziła zaparkowanego opla.

Czy powyższe wynikało z programu szkolenia, trudno dociec. Sympatyczna młoda pani instruktor nie mogąc doczekać się właściciela opla zostawiła za wycieraczka wizytówkę z zawiadomieniem. „Proszę o kontakt stuknęliśmy Pana”.

Ponieważ do godz 13.00 dnia 19.07 właściciel opla nie dał znaku życia, świadkowie zdarzenia powiadomili stosowne służby. Szybko zareagowała straż miejska. Przybyły patrol zmotoryzowany obejrzał uszkodzony pojazd. Po rozmowie ze świadkiem zabezpieczył wizytówkę folią przed ewentualnymi warunkami atmosferycznymi (deszczem) i odjechał.

 

Zobacz więcej: http://olsztyn.wm.pl/60727,Elka-stuknela-pana-Co-na-to-straz-miejska.html#ixzz1Sk3KzMJq

 

2 komentarze do “Elka stuknęła pana. Co na to straż miejska?”

  1. Pingback: illuminati

  2. Pingback: spin 238

Dodaj komentarz