E-learning górą

Według statystyk Polacy coraz częściej sięgają po kursy i szkolenia online.

Edukacja zdalna weszła zdecydowanie na wyższy poziom i z dnia na dzień zyskuje na popularności. Statystycznie coraz więcej osób wybiera naukę cyfrową. Według badań Edukier.pl prawie co drugi Polak korzystał już z takiej formy szkolenia. 31% ankietowanych uważa, że przewyższa ona inne, tradycyjne sposoby pod kątem skuteczności. Biorąc pod uwagę szybkie tempo życia wielu Polaków, e-learning ma wiele zalet. Można z niego korzystać w dowolnym, komfortowym dla nas miejscu. Oszczędzamy więc czas i pieniądze jakie stracilibyśmy na dojazd korzystając ze standardowej formy nauczania. Ankietowani jako zalety wskazali również: możliwość uzyskania certyfikatów online, dostęp do ekspertów z różnych dziedzin, aktualność materiałów, naukę w międzynarodowym środowisku czy różnorodne formy nauczania. Takie rozwiązanie od lat stosuje firma E-kierowca, która oferuje, m.in. materiały e-learningowe przygotowujące kursantów do egzaminu teoretycznego na prawo jazdy.