W dniu dzisiejszym funkcjonariusze policji po raz kolejny skupiają się na kopcących samochodach.

  • Dzisiaj (20-11-2019) w całym kraju funkcjonariusze policji prowadzą działania kontrolno-prewencyjne wobec aut przekraczających normy emisji spalin.
  • Akcja SMOG ma na celu pozbycie się z dróg niesprawnych pojazdów, których stan techniczny w rażący sposób zagraża środowisku oraz bezpieczeństwu w ruchu drogowym.
  • Funkcjonariusze policji posiadają na wyposażeniu specjalistyczny sprzęt służący do kontroli spalin samochodowych m.in. profesjonalne dymomierze
Akcja rozpoczęła się od 6 rano i potrwa do późnych godzin wieczornych. Nadmierny dym to zazwyczaj niesprawne działanie silnika lub po prostu uszkodzenie układu wydechowego. W jednym i drugim przypadku środowisko bardzo cierpi z tego powodu.

Smog to problem światowy, który najbardziej ,,dokucza" w sezonie grzewczym. Smog jest najgroźniejszy dla mieszkańców wielkich miast, gdzie olbrzymie korki powodują nagromadzenie się spalin, które niszczą środowisko i organizm każdego człowieka.

Albin Sieczkowski, bloger motoryzacyjny


Albin Sieczkowski felietonista z działu Felietony
Shopping Cart
Brak produktów w Twoim koszyku.
Razem
0,00 
0