Dzień Instruktora- życzenia od szkola-jazdy.pl

Z okazji Dnia Instruktora redakcja Szkoła-Jazdy.pl oraz e-kierowca życzą wszystkim Paniom i Panom Instruktorom nauki i techniki jazdy oraz wykładowcom wiele satysfakcji z dobrze wykonanej pracy.

Niech Wasza praca będzie nie tylko misją mającą nieoceniony wpływ na bezpieczeństwo w ruchu drogowym, ale także cenionym i dobrze opłacanym zawodem!

Waszą misją jest dbałość o kształcenie młodych ludzi, przygotowywanie ich do roli świadomego uczestnika ruchu drogowego. To trudne i odpowiedzialne zadanie łączenia roli instruktora, mentora, doradcy, coacha.

Dlatego, życzymy Wam: wytrwałości, satysfakcji z wykonywanej na co dzień pracy, perspektyw rozwoju zawodowego i osobistego, nieprzemijających pokładów entuzjazmu.

Wszystkiego najlepszego, Drodzy Instruktorzy!