• zmienić pas ruchu


SŁUCHAJCIE / CZYTAJCIE / POWTARZAJCIE

[audio mp3="https://www.szkola-jazdy.pl/wp-content/uploads/2019/08/2.mp3"][/audio]

Before you turn right you need to change the lane - Zanim skręcisz w prawo, musisz zmienić pas ruchu.

Don't change the lane just like that, you need to have a reason for this: overtaking, preparing to turn right or left  - Nie zmieniaj pasa ruchu tak po prostu, musisz mieć powód: wyprzedzanie, przygotowanie do skrętu w prawo lub w lewo.

Show your intentions to other road users clearly before you change the lane: switch on the indicator - Zasygnalizuj innym użytkownikom drogi swój zamiar zanim zmienisz pas ruchu: włącz kierunkowskaz. 

Wykup pełny kurs dla instruktorów/ egzaminatorów nauki jazdy LINK

OD WRZEŚNIA WRACAMY DO ZAJĘĆ ONLINE
Szymon Janicki felietonista z działu Język angielski dla instruktorów
Shopping Cart
Brak produktów w Twoim koszyku.
Razem
0,00 
0