17 czerwca w podwarszawskim Legionowie odbyła się druga część konkursu na najlepszego inspektora Inspekcji Transportu Drogowego. W pierwszym etapie inspektorzy napisali test teoretyczny i najlepsi z nich wzięli udział w części praktycznej.

W sumie 11 „krokodyli” przystąpiło do „praktycznych” konkurencji. Wśród nich były konkurencja samochodowa obejmująca slalom i próba Stewarta). Najlepszym okazał się inspektor Bogusław Pietrucha z Wielkopolskiego WITD.


Najlepszym strzelcem bronią laserową do tarczy - okazał się inspektor Adam Gorgol z Podlaskiego WITD. A najlepszym ratownikiem, czyli w konkurencji udzielania pierwszej pomocy - został inspektor Zbigniew Dukała z Dolnośląskiego WITD.


Po podliczeniu wszystkich uzyskanych przez uczestników punktów jury złożone z przedstawicieli Głównego Inspektoratu Transportu Drogowego oraz organizatora ogłosiło zwycięzców:


I miejsce - insp. Bogusław Pietrucha (Wielkopolski WITD) - 230/300 pkt;


II miejsce - insp. Jarosław Lesiuk (Podlaski WITD) - 221/300 pkt;


III miejsce - insp. Sebastian Staniewski (Wielkopolski WITD) - 203/300 pkt.


Poza konkursem inspektorzy mieli okazję sprawdzić się w jeździe trolejem oraz w alkogoglach - symulatorze jazdy pod wpływem alkoholu.


 

redaktor felietonista z działu
Shopping Cart
Brak produktów w Twoim koszyku.
Razem
0,00 
0