Dostali po "krokodylu"

17 czerwca w podwarszawskim Legionowie odbyła się druga część konkursu na najlepszego inspektora Inspekcji Transportu Drogowego. W pierwszym etapie inspektorzy napisali test teoretyczny i najlepsi z nich wzięli udział w części praktycznej.

W sumie 11 „krokodyli” przystąpiło do „praktycznych” konkurencji. Wśród nich były konkurencja samochodowa obejmująca slalom i próba Stewarta). Najlepszym okazał się inspektor Bogusław Pietrucha z Wielkopolskiego WITD.

Najlepszym strzelcem bronią laserową do tarczy – okazał się inspektor Adam Gorgol z Podlaskiego WITD. A najlepszym ratownikiem, czyli w konkurencji udzielania pierwszej pomocy – został inspektor Zbigniew Dukała z Dolnośląskiego WITD.

Po podliczeniu wszystkich uzyskanych przez uczestników punktów jury złożone z przedstawicieli Głównego Inspektoratu Transportu Drogowego oraz organizatora ogłosiło zwycięzców:

I miejsce – insp. Bogusław Pietrucha (Wielkopolski WITD) – 230/300 pkt;

II miejsce – insp. Jarosław Lesiuk (Podlaski WITD) – 221/300 pkt;

III miejsce – insp. Sebastian Staniewski (Wielkopolski WITD) – 203/300 pkt.

Poza konkursem inspektorzy mieli okazję sprawdzić się w jeździe trolejem oraz w alkogoglach – symulatorze jazdy pod wpływem alkoholu.

 

Dodaj komentarz