Do 22 sierpnia można składać wnioski o dofinansowanie na zakup i montaż oprzyrządowania samochodu, kupno wózka elektrycznego oraz pomoc w uzyskaniu prawa jazdy kategorii B.

Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych (PFRON) poinformował o rozpoczęciu tegorocznego naboru wniosków w ramach programu Pegaz 2010. Niepełnosprawni mogą składać wnioski (formularze dostępne na stronie internetowej funduszu) od 1 do 22 sierpnia w swoich oddziałach terenowych PFRON. W tej edycji programu można się ubiegać o dofinansowanie na zakup i montaż oprzyrządowania samochodu, kupno wózka elektrycznego oraz pomoc w uzyskaniu prawa jazdy kategorii B. Fundusz zastrzega jednak, że wypłata pieniędzy będzie możliwa po uzyskaniu zgody ministra finansów oraz opinii sejmowej komisji ds. budżetu na przesunięcia środków w planie finansowym PFRON na 2011 rok.


red.

redaktor felietonista z działu
Shopping Cart
Brak produktów w Twoim koszyku.
Razem
0,00 
0