Kursantka-rekordzistka w Katowickim oddziale WORD prawo jazdy zdawała już ponad sto razy. fot. facebook.com/pg/WORDWKATOWICACH

  • Rocznie w WORD Katowice przeprowadza się około 200 tysięcy egzaminów z czego 30% kończy się wynikiem pozytywnym.
  • WORD Katowice jest największym w Polsce ośrodkiem egzaminowania kierowców - pracuje w nim ponad 80 egzaminatorów.
Kobieta która zdawała już ponad sto razy i za każdym razem oblewa egzamin od kilku lat nie poddaje się i wciąż walczy. Pozostaje pytanie czy ta walka ma sens? Czy nie powinno być jakiś limitów liczby podejść do egzaminu? Liczba sto wydaje się być bardzo duża - co jeżeli egzaminator się w końcu zlituje albo jakimś cudem zda to ,,prawko"? Czy kiedy wyjedzie na drogę także będzie pokonywać trasę z punktu A do punktu B na zasadzie wielu prób typu uda się / nie uda się?

Według WORD Katowice nie tyle płeć co wiek ma największe znaczenie. Najmniej problemów mają osoby które nie skończyły jeszcze 30 lat. 30% niezdanych egzaminów kończy się jeszcze na placu manewrowym, a największą trudność sprawia jazda tyłem po łuku.

Czyżby liczba godzin podczas nauki jazdy była wciąż za mała skoro wynik pozytywny ma tylko co 3 egzamin?

Albin Sieczkowski, bloger motoryzacyjny


Krzysztof Ledzion felietonista z działu
Shopping Cart
Brak produktów w Twoim koszyku.
Razem
0,00 
0