Dlaczego zarząd województwa kujawsko-pomorskiego odwołał ze stanowiska dyrektora WORD-u w Bydgoszczy Tadeusza Kondrusiewicza? Tłumaczy się to "potrzebą zmian".

- Zgodnie z prawem procedura odwołania kierownika jednostki organizacyjnej nie wymaga podawania powodu. Zarząd województwa podjął decyzję o tym, że bydgoski WORD potrzebuje zmian, czego efektem jest odwołanie dotychczasowego dyrektora - wyjaśnia "Szkole Jazdy" Marek Smoczyk, sekretarz województwa.


Dlaczego obowiązki Kondrusiewicza zostały powierzone dyrektorowi WORD-u w Toruniu?


- Powierzenie pełnienia obowiązków dyrektora WORD w Bydgoszczy panu Markowi Staszczykowi jest sytuacją tymczasową, do czasu wyłonienia nowego kierownika placówki - mówi Smoczyk. - Pan Staszczyk posiada duże doświadczenie w obszarze zarządzania WORD-ami, był zresztą jednym z twórców bydgoskiej placówki. Jesteśmy przekonani, że z powodzeniem podoła, powierzonym mu tymczasowo, dodatkowym obowiązkom.


jaz

redaktor felietonista z działu
Shopping Cart
Brak produktów w Twoim koszyku.
Razem
0,00 
0