9 października zmarł nagle Dionizy Woźny, wiceprezes Zarządu Zrzeszenia Międzynarodowych Przewoźników Drogowych w Polsce oraz prezes Kujawsko-Pomorskiego Stowarzyszenia Przewoźników Międzynarodowych w Bydgoszczy. Szczere wyrazy współczucia rodzinie składa redakcja miesięcznika „Szkoła Jazdy”.

Od 1975 r. Dionizy Woźny pracował w Spółdzielni Transportu Wiejskiego w Bydgoszczy (członek ZMPD od 1996 r.). Pełnił tam funkcję wiceprezesa zarządu. Był współzałożycielem Kujawsko - Pomorskiego Stowarzyszenia Przewoźników Międzynarodowych (członek ZMPD od 1995 r.). Od początku był jego prezesem.


Wielokrotnie zapraszano go do zespołów opiniotwórczo - doradczych wojewody kujawsko-pomorskiego w zakresie transportu drogowego. Od 2002 roku Dionizy Woźny był też członkiem zespołu konsultacyjno - doradczego przy Wojewódzkim Inspektorze Transportu Drogowego w Bydgoszczy.


red

felietonista z działu
Shopping Cart
Brak produktów w Twoim koszyku.
Razem
0,00 
0