Dionizy Woźny nie żyje

9 października zmarł nagle Dionizy Woźny, wiceprezes Zarządu Zrzeszenia Międzynarodowych Przewoźników Drogowych w Polsce oraz prezes Kujawsko-Pomorskiego Stowarzyszenia Przewoźników Międzynarodowych w Bydgoszczy. Szczere wyrazy współczucia rodzinie składa redakcja miesięcznika „Szkoła Jazdy”.

Od 1975 r. Dionizy Woźny pracował w Spółdzielni Transportu Wiejskiego w Bydgoszczy (członek ZMPD od 1996 r.). Pełnił tam funkcję wiceprezesa zarządu. Był współzałożycielem Kujawsko – Pomorskiego Stowarzyszenia Przewoźników Międzynarodowych (członek ZMPD od 1995 r.). Od początku był jego prezesem.

Wielokrotnie zapraszano go do zespołów opiniotwórczo – doradczych wojewody kujawsko-pomorskiego w zakresie transportu drogowego. Od 2002 roku Dionizy Woźny był też członkiem zespołu konsultacyjno – doradczego przy Wojewódzkim Inspektorze Transportu Drogowego w Bydgoszczy.

red

Wasze komentarze (0)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

  • Brak produktów w koszyku.