ZMPD przygotowało ankietę dotyczącą planowanego wprowadzenia elektronicznego systemu poboru myta w Polsce.

Inicjatywę podjęto w związku z drastycznymi zmianami, jakie nas wkrótce czekają, jak również z zagrożeniami dla środowiska przewoźników drogowych płynących z wprowadzenia poboru myta.


ZMPD, chcąc jak najdokładniej określić potencjalne zagrożenia oraz oszacować koszty społeczne wprowadzenia tego systemu, do tego projektu zaangażowało najlepszych specjalistów - naukowców. Do analiz potrzebne są jednak wejściowe dane obliczeniowe.


Powodzenie projektu w głównej mierze zależy od danych, które przekażą za pomocą ankiet przewoźnicy. Do miarodajnej oceny i badań będzie potrzebne około 600 wypełnionych ankiet.Są one anonimowe, a dane są tylko do wiadomości osób przygotowujących badania i ZMPD!


 


 


Kontakt w sprawie ankiet ZMPD:


Alicja Chodorowska


tel. 22 536 10 56


fax. 22 536 10 59


[email protected]


W załączeniu przekazujemy ankietę, projekt rozporządzenia określającego odcinki dróg, na których będzie pobierane myto, a także poglądową mapkę tych dróg.


 

redaktor felietonista z działu
Shopping Cart
Brak produktów w Twoim koszyku.
Razem
0,00 
0