Czy chcemy e-myto w Polsce?

mapa

ZMPD przygotowało ankietę dotyczącą planowanego wprowadzenia elektronicznego systemu poboru myta w Polsce.

Inicjatywę podjęto w związku z drastycznymi zmianami, jakie nas wkrótce czekają, jak również z zagrożeniami dla środowiska przewoźników drogowych płynących z wprowadzenia poboru myta.

ZMPD, chcąc jak najdokładniej określić potencjalne zagrożenia oraz oszacować koszty społeczne wprowadzenia tego systemu, do tego projektu zaangażowało najlepszych specjalistów – naukowców. Do analiz potrzebne są jednak wejściowe dane obliczeniowe.

Powodzenie projektu w głównej mierze zależy od danych, które przekażą za pomocą ankiet przewoźnicy. Do miarodajnej oceny i badań będzie potrzebne około 600 wypełnionych ankiet.Są one anonimowe, a dane są tylko do wiadomości osób przygotowujących badania i ZMPD!

 

 

Kontakt w sprawie ankiet ZMPD:

Alicja Chodorowska

tel. 22 536 10 56

fax. 22 536 10 59

[email protected]

W załączeniu przekazujemy ankietę, projekt rozporządzenia określającego odcinki dróg, na których będzie pobierane myto, a także poglądową mapkę tych dróg.

 

2 komentarze do “Czy chcemy e-myto w Polsce?”

  1. Pingback: freshcap mushrooms

  2. Pingback: คายัค

Dodaj komentarz