Od 1 sierpnia egzaminy na prawo jazdy w WORD Częstochowa przeprowadzone są na samochodach marki Suzuki Swift.

Jak informowała dyrekcja WORD-u w Częstochowie - stare samochody wymienione zostały ze względu na stale rosnące koszty ich eksploatacji. - Niektóre z modeli użytkowane były już od 6-7 lat, większość jeździła już ponad 5 lat - mówił mediom Grzegorz Nowak, zastępca dyrektora ds. egzaminowania w WORD w Częstochowie.


W Częstochowie do egzaminu na kat. B można było przystępować na nissanach micra lub oplu corsa w dwóch generacjach. Teraz stare samochody zastąpione zostały przez suzuki swift. Wybrano model pięciodrzwiowy 1.2 VVT. Na początek do użytku częstochowskiego WORD-u trafiło 18 aut.


red


 

redaktor felietonista z działu
Shopping Cart
Brak produktów w Twoim koszyku.
Razem
0,00 
0