Czerwcowy numer "Szkoły Jazdy" już w sprzedaży!

miesięcznik " Szkoła jazdy "

A w nim jak zwykle dużo ciekawych artykułów, wywiadów, porad ekspertów. Zapraszamy do czytania!

Instruktor tylko na umowie o pracę?

Kontrowersyjna intepretacja przepisów dyrektora Andrzeja Bogdanowicza wywołuje poruszenie w środowisku związanym ze szkoleniem kierowców. Czy instruktora nie można już zatrudniać na umowę o dzieło i umowę zlecenie?

Intepretacja zatrudnienia

Stanowisko Bogdanowicz komentuje Janusz Aziewicz, prezes Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Pracowników Wydziałów Komunikacji.

Baza pytań. Będzie publiczna i jednolita?

ITS, wydawnictwa e-kierowca i Liwona podpisały list intencyjny. Wspólne działania mają w przyszłości zaowocować powstaniem jednolitej i publicznie dostępnej bazy pytań egzaminacyjnych na prawo ajzdy.

Nowy prezes: nie uznaję wojen ideologicznych

Z nowym prezesem KSD WORD Łukaszem Kucharskim rozmawiamy o zmianach personalnych na szczycie stowarzyszenia, systemach teleinformatycznych oraz polityce informacyjnej zarządu.

Z ZORD-u do WORD-u, czyli system ciągle szwankuje

Perypetie dwóch kandydatów na kierowców, którzy przez problemy natury techniczno- biurokratycznej nie mogli podejść do egzaminu praktycznego. Udało się to dopiero po naszej interwencji.

Biznes z licencją

Gdyńska Akademia Prawa Jazdy to pierwszy w Polsce ośrodek, który oferuje chętnym licencje franczyzowe.

Miałem sen…

Nowy felieton Eugeniusza Kubisia. Tym razem zainspirowany słynnym wystąpieniem Martina Luthera Kinga.

RPO kolejny raz krytykuje ministerstwo

Tym razem rzecznik praw obywatelskich zwrócił uwage na brak przepisów przejściowych w rozporządzeniu dotyczącym opłat egzaminacyjnych.

Instruktor w pasach czy bez?

Druga część artykułu napisanego przez Adam Knietowskiego, specjalisty od jazdy defensywnej.

Jazda bez uprawnień

Nasza reporterka Anita Urszula Małecka pojechała na patrol olsztyńskiej drogówki.

Społeczna odpowiedzialność OSK

Istotę SCR opisuje Paweł Żuraw.

Czarne chmury nad wiceministrem

Tadeusz Jarmuziewicz w opałach.  W maju wybuchły dwa związane z nim skandale.

Aktor musi umieć jeździć

Taką opinię ma Włodzimierz Matuszak, znany m.in. z roli proboszcza w serialu „Plebania”. Kolejna rozmowa z cyklu „Jazda z gwiazdą”.

OSK w WORD

W Łodzi powstał kłopot natury etycznej. Obok tamtejszego WORD-u rozpoczęła działalność szkoła jazdy. Budzi to duże kontrowersje.

Pierwsze wrażenie jest tylko jedno

Prezentujemy pierwszy tekst naszego nowego felietonisty Marka Zagórskiego, redaktora naczelnego dwumiesięcznika „Przewoźnik”.

Jak szkolić na motocyklu

O terenowych ósemkach, ciasnych zakrętach, przejazdach przez grząski teren i piach pisze Marcin Kukawka.

Pocztówka z Chicago

Felieton Wojciecha Szemetyłły, zainspirowany jego pobytem w Stanach Zjednoczonych.

Oprócz tego tradycyjnie wiele przydatnych informacji z życia branży szkolenia kierowców.

2 komentarze do “Czerwcowy numer "Szkoły Jazdy" już w sprzedaży!”

1. Pingback: buy suboxone online