Czego Polacy szukali w Google? Ceny egzaminu na prawo jazdy

strona internetowa google

Jak co roku amerykański gigant z Doliny Krzemowej postanowił sprawdzić o co najczęściej pytali Polacy, korzystając ze sztandarowego produktu firmy, wyszukiwarki Google. Okazuje się, że jeśli w 2016 roku pytali o ceny, bardzo często interesował ich koszt egzaminu na prawo jazdy.

Google sprawdził popularność wyszukiwań w kilkunastu kategoriach, m.in. „ludzie”, „wydarzenia”, „tematy, o których się mówiło”, „filmy”, „aktorzy”, „programy telewizyjne” czy „sportowcy”. Ponadto amerykański gigant z branży internetowej postanowił upublicznić najczęstsze zapytania zaczynające się od słów „jak”, „gdzie”, „ile kalorii” oraz „ile kosztuje”. Okazuje się, że jeśli chodzi o ceny, Polacy najczęściej pytali o koszt Spotify (internetowy serwis oferujący swoim użytkownikom dostęp do utworów muzycznych – przyp. red.), badania wody oraz… egzaminu na prawo jazdy.

Co z tego wynika? Takie zapytanie z pewnością może świadczyć o dużym zainteresowaniu Polaków egzaminami na prawo jazdy.

jaz

 

Wasze komentarze (0)

Dodaj komentarz

Call Now Button
  • Brak produktów w koszyku.