Co zrobili posłowie, a czego nie?

Sprawdzamy, czy cztery lata to wystarczająco dużo czasu, żeby rozwiązać wszystkie bolączki branży.

Przyszedł czas, kiedy politycy, może nieco bardziej powściągliwie niż to dotąd bywało, składają nam obietnice na kolejne cztery lata, życzliwie nas przy tym przestrzegając o tym, co zepsują ich konkurenci. My postanowiliśmy sprawdzić, co udało się zrobić dla polskiego transportu w czasie kadencji, która właśnie dobiegła końca. Pomijamy kwestię budowy dróg – na ten temat każdy może wyrobić sobie zdanie za kółkiem. Chodzi nam raczej o przegląd zmian w prawie – tych, które udało się uchwalić i tych, które gdzieś utknęły.

Czytaj więcej w październikowej „Szkole Jazdy”. Zaprenumeruj już dziś klikając TUTAJ

 

2 komentarze do “Co zrobili posłowie, a czego nie?”

  1. Pingback: College Private in iraq

  2. Pingback: grote blote borsten

Dodaj komentarz