Każdy lubi przekazywać dobre wieści - my również, dlatego z przyjemnością informujemy, że resort transportu przygotował rozwiązanie jednego z najbardziej palących obecnie problemów, związanych z wydawaniem uprawnień do kierowania pojazdami.

Dzięki projektowanemu rozporządzeniu wkrótce dobiegną końca zmartwienia tych z Państwa, którzy z niecierpliwością czekają na możliwość wymiany swojego chińskiego prawa jazdy na polskie. Z pewnością będzie to duże udogodnienie dla osób, które z obaw przed nowym egzaminem na prawo jazdy (szczególnie kategorii A!) zdecydują się zdać go w Chinach. Ale żarty na bok - opublikowany na stronach Rządowego Centrum Legislacji projekt jest jak najbardziej poważny i nie jest związany z łataniem nowych przepisów. Stanowi on realizację porozumienia zawartego przez ministra Nowaka z jego chińskim odpowiednikiem.


rb


W załączniku pełna treść projektu rozporządznia :

redaktor felietonista z działu
Shopping Cart
Brak produktów w Twoim koszyku.
Razem
0,00 
0