Cena to jakość

  • Najtańszy kurs w wojewó∂ztwie lubuskim kosztuje 1200 złotych, ale w niewielkiej Gozdnicy (3000 mieszkańców) działa OSK Eureka, z najdroższą ceną kursu w całym województwie: 2500 zł.
  • Jak to możliwe?
  • Gościem programu Porozmawiajmy o Branży była Barbara Pełka, właścicielka OSK Eureka.

Sukces OSK Eureka neguje popularną w branży opinię, że wysokie- czyli tak naprawdę realne rynkowo ceny mogą się obronić wyłącznie w dużych ośrodkach miejskich. Barbara Pełka twierdzi, że kursanci wybierając ośrodek szkolenia kierowców nie kierują się poziomem cen, a przede wszystkim opiniami i rekomendacjami, jakością, ofertą

„Tylko jedna osoba, z pytanych przeze mnie, stwierdziła, że kierowała się poziomem ceny. Co śmieszne, ta osoba nie płaciła sama za kurs, lecz dostała go w prezencie urodzinowym. Także ta cena nie ma wielkiego znaczenia i ludzie zdają sobie sprawę, że z ceną wiąże się jakość”.

To bardzo dobrze świadczy o … kursantach. Cena nie jest już kryterium wyboru oferty. Jest nim jakość, rekomendacja byłych kursantów, nowoczesność szkolenia.