Białystok: poprawka egzaminu tego samego dnia

Białostocki WORD od 1 marca umożliwi  ponowne podejście do egzaminu praktycznego tego samego dnia, w którym kandydat nie zdał egzaminu.

To ukłon w stronę kursantów, którzy nie zdali egzaminu praktycznego z powodu stresu i zdenerwowania. (Przemysław Sarosiek, dyrektor białostockiego WORDu).

To tylko jedna ze zmian, które zostaną wprowadzone od marca 2019. Kolejne:

  • nowe godziny pracy- od 7.30 do 19.30 oznaczają, że egzamin będzie można zdawać także wieczorem
  • egzamin na prawo jazdy można będzie zdawać także w soboty, tak aby nie było konieczne zwalnianie się z pracy lub szkoły/ uczelni

Ambicją białostockiego WORDu jest również maksymalne skrócenie czasu oczekiwania na egzamin oraz wprowadzenie możliwości zdawania egzaminu praktycznego i teoretycznego w języku angielskim oraz niemieckim.

Źródło: bialystokonline.pl

 

 

Wasze komentarze (7)

  1. Umożliwianie zdawania w ten sam dzień to udowodnienie tego że egzamin z umiejętnościami nie ma nic wspólnego. Czyli ślepy los bo w godzinę nowych umiejętności nie przybędzie.
    • Przecież tu chodzi o finanse, a nie o dobro klienta. 90% oblanych kursantów zrzuca winę na stres, a większość z nich nie ma wystarczających umiejętności i raczej ich w tym samym dniu nie nabędzie.
  2. Wiadomo chodzi o kaske. Śmiech na sali. Dobry z niego dyr wie co zrobić żeby wyciągnąć hajs. Ojj dyrektorki jak wam w końcu zabiorą plac manewrowy z zadań egzaminacyjnych bedziecie płakać oj będziecie...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Call Now Button
  • Brak produktów w koszyku.