Bezpieczeństwo na przejazdach. Konkurs dla dzieci

Z okazji Międzynarodowego Dnia Bezpieczeństwa na Przejazdach Kolejowo-Drogowych (International Level Crossing Awareness Day – ILCAD), który odbędzie się 7 czerwca organizowany jest międzynarodowy konkurs plastyczny dla dzieci.

Żeby wziąć udział w konkursie, należy przygotować pracę plastyczną obrazującą bezpieczeństwo na przejazdach, zeskanować i przesłać w wysokiej rozdzielczości za pomocą linku: http://www.ilcad.org/Kids-Corner,149.html.

Prace mogą zgłaszać dzieci w dwóch kategoriach wiekowych: 4-7, 8-12 lat. Jeden formularz jest przyporządkowany jednej grupie wiekowej.

Prace można nadesłać do 10 maja. Zwycięzcy zostaną wyłonieni ok. dwa tygodnie później. 

Zwycięskie prace będą umieszczone na stronie internetowej  ILCAD www.ilcad.org jeszcze przed 7 czerwca i wykorzystane w czasie wydarzeń prowadzonych w ramach kampanii ILCAD 2012.

Dodaj komentarz