13 październik br. okazał się być pechowy dla kierującej Volvo XC90. Reszta społeczeństwa może się cieszyć - kolejny pijany kierowca zniknął z dróg. fot.Policja

  • 30-letnia kobieta wiozła samochodem swojego syna i rodziców - była kompletnie pijana
  • Niepoważna matka miała blisko 3 promila alkoholu (2,86)
  • 30-latkę w dniu wczorajszym (13-10-2019) po godzinie 16-stej na DW989 w Godowej dostrzegł inny kierowca i od razu powiadomił policję o tym, że ma podejrzenia, że kierująca VOLVO XC90 może być nietrzeźwa
Poza jazdą tzw. zygzakiem kobietę zdradzał brak opony na jednym z kół. Felga w aucie została całkowicie uszkodzona na skutek tarcia aluminiowej obręczy o asfalt. W aucie było jeszcze czteroletnie dziecko, syn kierującej oraz jej rodzice. Pewnie zadajecie sobie teraz pytanie czemu nie reagowali - oni też byli pijani.

Kobieta trzeźwieje w areszcie. Jak tylko jej stan promili pokazywać będzie 0 to sprawą zajmie się sąd, także ten rodzinny, który orzeknie czy matka sprawując opiekę nad dzieckiem w takim stanie nie stworzyła dla niego zagrożenia życia lub zdrowia.

Można było nie pić i jechać albo pić i nie jechać. Źle wybrała, a za błędy srogo zapłaci.

Albin Sieczkowski, bloger motoryzacyjny


Albin Sieczkowski felietonista z działu Felietony
Shopping Cart
Brak produktów w Twoim koszyku.
Razem
0,00 
0