Polska Federacja Stowarzyszeń Szkół Kierowców oraz Regionalne Stowarzyszenie Ośrodków Szkolenia Kierowców i Instruktorów w Piotrkowie Trybunalskim zapraszają na XVI edycję imprezy "Instruktor Roku". 

Konkurs potrwa od 26 do 27 czerwca w Bełchatowie. Instruktorzy z całej Polski będą musieli rozwiązać test z przepisów ruchu drogowego oraz zmagać się z takimi zadaniami jak: praktyczna umiejętność udzielania pierwszej pomocy, stabilność stewarda, próba sir Lancelota oraz jazda na trojejach. 


Uczestnikami zawodów mogą być także instruktorzy, którzy nie są zrzeszeni w Polskiej Federacji Stowarzyszeń Szkół Kierowców. Będą musieli tylko zapłacić większe wpisowe. 


Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest wypełnienie karty zgłoszenia i przesłanie jej na adres, który można znaleźć na stronie internetowej www.pfssk.pl. Granicznym terminem jest 12 czerwca. 


Zwycięzca klasyfikacji generalnej zawodów może liczyć na 2 tys. zł nagrody. Została ona ufundowana przez prezydent Bełchatowa. Z kolei osoby, które zajmą drugie i trzecie miejsce dostaną odpowiednio 1,5 (od starosty bełchatowskiego) i 1 tys. zł (od dealera Kii - Marvel Lódź). Mniejsze nagrody pieniężne czekają na uczestników, którzy okażą się zwycięscami pojedynczych zadań. 


Impreza odbędzie się na pl. Narutowicza. 


XVI edycja konkursu "Instruktor Roku" będzie połączona z obchodami XX-lecia istnienia regionalnego stowarzyszenia piotrkowskiego.


red


 

felietonista z działu
Shopping Cart
Brak produktów w Twoim koszyku.
Razem
0,00 
0