Bardzo dobry 1 kwartał 2021

Izabela Dymkowska (OSK As Gdańsk) i Bogusław Sarna (OSK Sarbo Warszawa) byli gośćmi programu Porozmawiajmy o Branży. W części rozmowy podsumowującej pierwszy kwartał 2021 roku dyskutowaliśmy o ilości kursantów zgłaszających się do OSK w ostatnich trzech miesiącach.

Bogusław Sarna, OSK Sarbo: Generalnie, jestem bardzo mile zaskoczony, ponieważ cały czas widzimy zainteresowanie kursami. W poszczególnych tygodniach może być mniej osób, ale za chwilę zainteresowanie zwiększa się. Grafiki instruktorów mamy zapełnione, mimo że jest to marzec. Nie zawsze bywało tak w poprzednich latach.

Izabela Dymkowska, OSK As: U nas pierwszy kwartał jest rewelacyjny, nawet mimo okresu zimowego, którego kursanci boją się bardzo. Mieliśmy pełen zapis na styczeń, luty, a na marzec już w ogóle nie mamy miejsc. Musimy limitować osoby, które przyjmujemy w danym miesiącu, ponieważ powoli zaczyna ich być za dużo. Pomimo tego, że mamy bardzo dużą grupę zatrudnionych szesnastu instruktorów.